O nas

K4 Studio Projektowe jest pracownią architektoniczną świadczącą usługi z zakresu opracowywania projektów budynków
i obiektów budowlanych oraz prowadzenia w imieniu Inwestora kompleksowej obsługi inwestycji.
Biuro tworzą wykwalifikowani inżynierowie - projektanci posiadający odpowiednie wykształcenie i uprawnienia
do wykonywania zawodu.
Szefem pracowni i właścicielem firmy jest mgr inż. architekt Marek Dyczka - członek Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej (nr przynależności do Izby: SL-1561), posiadający uprawnienia do projektowania bez ograniczeń (nr uprawnień 9/SLOKK/2012).

Mamy za sobą kilkunastoletnie doświadczenie pracy zawodowej. Przebyta praktyka pozwoliła poznać każdy element procesu projektowego, począwszy od opracowywania koncepcji, poprzez pracę nad projektami budowlanymi
i wykonawczymi, oraz nadzorowaniem realizacji inwestycji w ramach nadzoru autorskiego. Posiadamy doświadczenie krajowe i zagraniczne. Projektowaliśmy obiekty mieszkaniowe, usługowe, handlowe i przemysłowe, a także budynki ochrony zdrowia i szkolnictwa. Pracowaliśmy dla klientów prywatnych, instytucji państwowych i dużych zakładów przemysłowych w tym kopalni. Mamy za sobą doświadczenia zdobyte w kierowaniu wielobranżowym zespołem projektowym opracowującym złożone i wymagające projekty. Praca w Starostwie Pszczyńskim i Wrocławskim zaprocentowała znajomością procedur i przepisów.

W ramach prowadzonej praktyki projektowej K4 Studio Projektowe współpracuje z wykwalifikowanymi inżynierami
z branży konstrukcyjnej, elektrycznej i teletechnicznej, instalacji sanitarnych, oraz branży drogowej. Na życzenie klienta przygotowujemy profesjonalne wizualizacje projektowanego obiektu, a także projekty wnętrz.

Zapewniamy Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę inwestycji.